Porsche Centrum Sopot LELLEK Group

Aktualności

Porsche Centrum Sopot Dealerem Roku!

Kongres dealerów marki Porsche, odbywający się w dniach 9-10 maja, okazał się wyjątkowo szczęśliwy dla naszego Centrum. Miło nam ogłosić, że zostaliśmy  wyróżnieni tytułem “Dealera Roku 2017″, wygralismy także konkurs marketingowy oraz kategorię najwyższego poziomu sprzedaży akcesoriów marki.

Troje zwycięzców poszczególnych kategorii nie kryją zadowolenia. Paweł Chałupka - Dyrektor Zarządzający, Karolina Łukaszewska-Kempa Marketng Manager oraz Robert Chołaściński - Kierownik Działu Częsci i Akcesoriów. 

O ile o wygranej w kategorii Marketingowej wiedzieliśmy już prędzej, to dwie pozostałe nagrody stały pod znakiem zapytania do samego momentu ich rozdania. Nasz salon z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki, z których jesteśmy bardzo zadowoleni, jednakże nie byliśmy pewni czy w skali Polski jest to najlepszy wynik. Okazało się, że Porsche Centrum Sopot zdeklasował konkurencję i tym samym możemy przez kolejnych 12 miesięcy cieszyć się z tytułu Dealera Roku. Jesteśmy wzruszeni, ale też zmotywowani do dalszej pracy- powiedziała Karolina Łukaszewska-Kempa.

    

Więcej

do góry