Porsche Centrum Sopot LELLEK Group

Program Porsche Approved

Porsche Approved - idea i korzyści

Podążanie swoją drogą, zawsze o kilka kroków przed konkurencją. Szacunek dla własnej historii i wierność zasadom. Ponadczasowa linia, która od dekad porusza oraz inspiruje. Jednym słowem: legenda, która nigdy się nie zestarzeje.

Teraz, w otwatym przy Porsche Centrum Sopot oficjalnym salonie Porsche Approved ta legenda - legenda Porsche - jest na wyciągnięcie ręki. 

Porsche Approved to wprowadzony przez markę Porsche program certyfikowanych samochodów używanych. Aby auto mogło być objęte programem, musi być tak bliskie fabrycznego stanu jak to tylko możliwe i spełnić szereg rygorystycznych warunków. Każdy samochód, zanim trafi do klientów, jest przenalizowany pod kątem aż 111 punktów weryfikacyjnych. Każdy egzemplarz przechodzi też przez ręce odpowiednio przeszkolonych ekspertów Porsche stosujących wyłącznie oryginalne części. Dokładnie sprawdzane jest przy okazji pochodzenie auta i jego historia. Jeśli wszystko jest w najlepszym porządku, samochód – o ile jego wiek nie przekracza 15 lat, przebieg zaś 200 000 kilometrów - otrzymuje gwarancję Porsche Approved.

Zakup wybranego modelu Porsche w programie jest nie tylko gwarancją największych emocji dla nowego posiadacza. Integralną częścią Porsche Approved jest Porsche Assistance, serwis działający 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Obejmuje on wszelkie usługi serwisowe, takie jak pomoc w razie awarii, samochód zastępczy klasy premium czy zorganizowanie transport powrotnego do domu dla kierowcy i jego pasażerów. W dodatku gwarancja ta jest ważna na całym świecie!

Sopocki salon Porsche Approved, pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej oficjalny punkt sprzedaży używanych Porsche, prowadzony jest od stycznia 2016 roku.  To nowe miejsce na motoryzacyjnej mapie Polski. Można w nim znaleźć od kilkuletnich Porsche 911, przez używane modele Cayenne, aż po edycje limitowane czy samochody przygotowywane na indywidualne zamówienie - nie do kupienia w żadnym innym miejscu.  

      

      

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo kontaktując się z naszymi specjalistami:

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych Porsche Approved

 

lub kontaktując się z recepcją:

Tel.: +48 58 550 911 0
Fax: +48 58 550 911 6

porsche.sopot@lellek.com.pl

 

 

 

Więcej

do góry