Porsche Centrum Sopot LELLEK Group

Program Porsche Approved

Porsche Approved - idea i korzyści

Chcemy być fair, więc zanim coś u nas kupisz, możesz coś nam sprzedać.

Każde Porsche dostarcza czystej przyjemności z jazdy. Nawet to używane. Dlatego stworzyliśmy program Porsche Approved, dzięki któremu mogą nam Państwo sprzedać swoje auto, o ile spełni szereg rygorystycznych warunków.

Porsche, którego zakup nam Państwo zaproponują, zostanie dokładnie sprawdzone. Przyjrzymy się jego pochodzeniu i historii. Aby auto zostało objęte programem, jego wiek nie może przekroczyć 15 lat, przebieg zaś 200 000 kilometrów. Powinno być tak blisko fabrycznego stanu jak tylko to możliwe.
 
W Porsche Centrum Sopot gwarantujemy najwyższą jakość. Zanim więc samochód używany trafi do sprzedaży, zostanie przeanalizowany pod kątem aż 111 punktów weryfikacyjnych. Testy te przeprowadzą odpowiednio przeszkoleni eksperci Porsche. W każdym z aut zostaną użyte wyłącznie oryginalne części. Jeśli wszystko będzie w porządku, samochód otrzyma gwarancję Porsche Approved. W programie tym dbamy o najwyższą jakość, ale szanujemy także wszystkie marki premium. Jeśli Państwa auto przejdzie pomyślnie nasze testy, kupimy je, nawet jeśli nie jest to Porsche. 
 
Integralną częścią Porsche Approved jest Porsche Assistance, serwis działający 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Obejmuje on wszelkie usługi serwisowe, takie jak pomoc w razie awarii, samochód zastępczy klasy premium czy zorganizowanie transportu powrotnego do domu dla kierowcy i jego pasażerów. Nasza gwarancja jest ważna na całym świecie!
 
Dedykowany salon dla samochodów używanych Porsche- Porsche Approved Centrum Samochodów używanych uruchomiliśmy jako pierwsi w Europie Środkowo-Wschodniej. To nie tylko nasz powód do dumy, ale także rodzaj zobowiązania. Chcemy, by wszyscy nasi Klienci mieli pewność, że trafili do lidera sprzedaży. Także w kategorii aut używanych. Sprzedaliśmy wiele unikatowych modeli. Od kilkuletnich Porsche 911, przez używane Cayenne, aż po edycje limitowane czy samochody przygotowywane na indywidualne zamówienie – nie do kupienia w żadnym innym miejscu.
 
A który z modeli zechcą Państwo nam sprzedać?

      

      

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo kontaktując się z naszymi specjalistami:

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych Porsche Approved

 

lub kontaktując się z recepcją:

Tel.: +48 58 550 911 0
Fax: +48 58 550 911 6

porsche.sopot@lellek.com.pl

 

 

 

Więcej

do góry