Porsche Centrum Sopot LELLEK Group

Car Spa w Porsche Centrum Sopot.

Perfekcyjna ochrona na lata.

Porsche tkwi w szczegółach. I warto o nie dbać, jeśli chcemy, by samochód naszych marzeń po kilku latach użytkowania wciąż wyglądał jak nowy. Wiemy, jak to robić, których preparatów używać, znamy technologie pielęgnacji opracowane specjalnie dla Porsche.

Doceniamy wysiłek, jaki wkładają Państwo w utrzymanie Porsche w perfekcyjnej kondycji, proszę nam jednak pozwolić zająć się tym profesjonalnie.

W nowym Car Spa w Porsche Centrum Sopot przygotowaliśmy dla Państwa komfortu i wygody kompleksową ofertę i wiele usług pielęgnacyjnych nie tylko dla samochodów nowych, ale także używanych.

Oto niektóre z proponowanych przez nas usług:

 

  • zabezpieczenie lakieru najnowszej generacji,
  • impregnacja materiałowego dachu,
  • aplikacja powłoki na szybę,
  • aplikacja powłoki felgi,
  • czyszczenie i zabezpieczenie tapicerek skórzanych,
  • profesjonalne mycie samochodu.
 
 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Zostaw swoje dane, abyśmy mogli zaproponować termin usługi w Porsche Centrum Sopot

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. oraz podmioty powiązane kapitałowo na skontaktowanie się z Tobą z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz) w celu przedstawienia Ci informacji na temat usługi SPA & detailing w Porsche Centrum Sopot. Administratorem danych jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918 (dalej: Auto Lellek).

9 * 4 = *
do góry